Ana Sayfa

Perde ve Halı Garantili işçilik
Perde ve Halı Hızlı Teslimat
Perde ve Halı Uygun Fiyatlar
Perde ve Halı güvenli alışveriş
perde ve hali (halı)
HALILAR
perde ve hali (perde)
PERDELER
Sarar Yuvarlak Peluş Pofuduk Kaymaz Jel Taban Kırmızı
YUVARLAK YOLLUKLAR
Sarar Halı Lidya Damla Desen Gri-Siyah Renk Kesme Kaymaz Taban Halı Yolluk
KAYMAZ TABAN YOLLUKLAR

1967'den beri perde ve halı.

1967 yılından beri perde ve halıda işçilik garantili olarak memnuniyetiniz için çalışıyoruz. Halı, yolluk, yuvarlak yolluk çeşitlerimizde üretici garantisi yanı sıra
kesme halı ve yolluklarda overlok işçilik garantili ve ücretsizdir.
Perdelerimizde de üretici garantisi yan ısıra işçilik garantili olup sipariş verdiğiniz ölçüdeki perdeler pencerenize asmaya hazır olarak kargoya verilmektedir.
Ölçüsünü aldığınız perdenize 20 cm dikiş katlama payını ücretsiz olarak biz ekliyoruz.
Kredi kartı siparişlerinizde iyzico sistemi ile güvenli alışverişin keyfini yaşayın.

En Çok Satılan Ürünler

Bu Konular İlginizi Çekebilir

Ankara’da Perde hizmetimiz 1967’den beri nesilden nesile devam etmektedir. Perde Ustalığımız ve işçiliğimize güveniyoruz ve garanti veriyoruz. Ankara Perde ustalık hizmetimizi tüm yurda sunuyoruz. Bu makalede perde pile uygulamaları hakkında bilgi bulabileceksiniz.  Siz ölçünüzü alın, siparişinizi verin biz işçilik garantili perdenizi kapınıza gönderelim. Perde dikim İşçiliğimizi beğenmezseniz perdemizi karşı ödemeli tekrar gönderin. Perde pile uygulamaları hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

Perde siparişi vermeden önce perde ölçüsü konusunda size yardımcı olalım istedik. Ustalığımızdan ve garantili perde dikim işçiliğimizden tam memnuniyet sağlamak için Perde siparişinizde doğru ölçüsü almanız da önem arz etmektedir.

Perdelerinizin 20 cm dikiş katlama payını biz ücretsiz olarak ölçünüze ekliyoruz.

Siz bu makaleye göz atarak sadece uçtan uca perde ölçünüzü alın. Biz işçilik garantili perdenizi adresinize gönderelim. Devamı…

Evlerimizin ve makanlarımızın dekorasyonunda olmazsa olmazlardan olan halı aynı zamanda evlerimizi yuva yapan bir yaşam unsurumuzdur. Halı seçiminde sağlık konuları yanı sıra dekorasyon konularında da Halı seçimi konulu makalemiz size yardımcı olacaktır. 

Evinizde halınızı kullanacağınız odanın sadece perdesi değil, duvar rengi, mobilya tarzı (retro, modern vb) ile mobilya renginin de dikkate alınması önemlidir. Halı seçmeden önce okumak için tıklayınız.

Halı alırken hangi halıyı seçmemiz gerektiğini bilmemiz kadar, halılarımızın bakım ve muhafaza şartlarını da iyi bilmemiz gereklidir. 

Halı temizliği ve saklama koşullarına riayet etmek halının uzun ömürlü olmasının yanı sıra sağlığımıza zarar vermeyecek şekilde halı kullanımını da sağlayacaktır. 

Halılarınızın temizliği ve saklama koşulları konusunda size faydası olacağını düşünüldüğümüz “Halıların saklanması nasıl olmalıdır” konulu makalemizi okumak için tıklayınız.